3 Ay Ücretsiz LINKEDIN PREMIUM Hesabı


İş arayışında olduğunuz bir dönemde misiniz? İş bağlantılarınızı güçlendirmek mi istiyorsunuz? Sizi hangi şirket yetkililerinin görüntülediğini göremiyor musunuz? Ücretsiz olarak linkedin premium hesabını nasıl alacağınızı öğrenin.

3 Ay Ücretsiz LINKEDIN PREMIUM HesabıMerhaba. Profesyonel iş hayatında sosyal ağ çok önemlidir. Özellikle "İş Hayatı" kavramını merkezine alan sosyal ağ Linkedin, hangi sektörde olursanız olun gerçek hayatta mümkün olmayan kariyer bağlantılarını size sunabiliyor.

Linkedin ağınızda kuracağınız bağlantılar; iş arayışı, yeni hizmet duyuruları, sektöre yönelik güncel haberler için faydalı olacaktır. Sektörünüze yönelik çok fazla bağlantıya sahip olmak size mutlaka fayda sağlayacaktır. Linkedin diğer sosyal ağlar gibi ücretsiz olsa bile bazı özelliklere ücretli olarak erişilmektedir. Linkedin Premium hesabı olanlar, profillerini hangi şirketlerin, yöneticilerin ziyaret ettiğini görebiliyor. Aynı zamanda detaylı istatistik verileri alabiliyor. Bunlara ek olarak bağlantınız olmasa bile direk mesaj gönderilebiliyor.

Şimdi anlatacağım yöntem ile sizde 3 aylık ücretsiz Linkedin Premium hesap sahibi olabilirsiniz. Bu yöntemi tesadüfen geliştirici hesabımla keşfettim.

Microsoft, Linkedin'i satın aldıktan sonra bazı ürünlerini (Azure, Visual Studio gibi) iş hayatına yönelik bir ortak çatıda toplamaya çalıştı. Bu sebeple Microsoft geliştirici hesabına sahip olanlar (başlangıç aşamasında ücret ödemeniz gerekmiyor) 3 Aylık Linkedin Premium hesabına sahip olabiliyor.

1) https://my.visualstudio.com adresine gidin. Otomatik olarak Microsoft e-posta hesabınız ile giriş yapmanız istenecektir. Eğer hesabınız yoksa bir hesap oluşturun. Sonraki adımları takip ederek ilgili adrese ulaşın.

2) Aşağıdaki ekran görüntüsünde yer aldığı gibi kırmızı alandan linkedin premium üyeliğinizi başlatın.

3) Gerekli adımları tanımladıktan sonra ücretsiz olarak hesabınıza erişebilirsiniz.


Yorumlar