İstatistikler, Sürprizler, Bilgilendirmeler, Hızlı İletişim

"Bugün gerçekleşenler, bir zamanlar hayal ediliyordu. Her hayalin gerçekleşme ihtimali vardır. Bu ihtimal, çalışmanıza ve inancınıza bağlıdır."- Seçkin S. Durası

Tamamı tarafımdan üretilen; fikir, ürün, hizmet, bilgi ve projeler lisanslanarak kayıt altına alınmaktadır.

Forum
seckin.co
SF

Hakkımda

Hata oluştu

Meraklısına İstatistikler
Aktif Kişi Sayısı : 4


freelancer playerme penup unreal engine 4 türkçe
Kapat ( ESC )

Web Grafik Tasarım Uzmanı

EN
Günümüz gençliğinin ortak sorunu: Kariyer Planı. Yepyeni bir youtube serisi.
Kariyer Planı - B1 Hazırlık

Kariyer Planı - B1 Hazırlık

Merhaba.
Günümüz gençliğinin ortak sorunu: Kariyer Planı.

Sadece 20'li yaşların başında değil, daha öncesinde lise dönemlerinde de kendime sorduğum sorulardan biriydi: "Gelecekte nasıl bir okul, iş hayatı istiyorum?"

Yönlendiren olmaması, sunulan tek bir seçeneğin olması sorgulama refleksimi engellemedi. Aksine iş, hayat, eğitim sistemlerini daha fazla sorgulamaya başladım ve sonucunda kendi yöntemlerimi geliştirdim. Hedeflediğim yolda ilerlerken eğer başarılı bir sonuca ulaşırsam herkese faydalı olması için geliştirdiğim yöntemlerimi not alacaktım.

Hala kendi hedeflerime ulaşmak için koşmaya devam etsem de yolun yarısına başarıyla ulaştığım için artık sizlerle yöntemlerini kısmende olsa paylaşabilirim. Başarıyla sonuca ulaştıktan sonra diğer adımları da paylaşmaya devam edeceğim.

Mesleğinize karar verdikten sonrasına odaklanan bu serinin ilk bölümünde hazırlık aşamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sektörün bizden istediği, şart koştuğu maddeleri analiz ediyoruz. Çok fazla Kariyer Planı için eposta alırken uzun zamandır ertelemek zorunda olduğum seriyi başlatmaya karar verdim.

Bu konuyu anlattığım özel seriyi izlemek için tıklayın.

    

Yorumlar

Kapat ( ESC )