İstatistikler, Sürprizler, Bilgilendirmeler, Hızlı İletişim

"Bugün gerçekleşenler, bir zamanlar hayal ediliyordu. Her hayalin gerçekleşme ihtimali vardır. Bu ihtimal, çalışmanıza ve inancınıza bağlıdır."- Seçkin S. Durası

Tamamı tarafımdan üretilen; fikir, ürün, hizmet, bilgi ve projeler lisanslanarak kayıt altına alınmaktadır.

Forum
seckin.co
SF

Hakkımda

Hata oluştu

Meraklısına İstatistikler
Aktif Kişi Sayısı : 1


freelancer playerme penup unreal engine 4 türkçe
Kapat ( ESC )

Web Grafik Tasarım Uzmanı

EN
Kuruma ulaşımdaki avantajları belirterek müşterilerin trafik gibi olumsuz ulaşım algısı kırıldı.
Kurumun Konum Avantajlarını Belirtmek

Kurumun Konum Avantajlarını Belirtmek

Kurumun konum itibarıyla merkezde olması, metro ulaşım ağına yakın olması gibi avantajlarını belirttiğim sosyal medya görseli.

İçerik Detayları

Kurum binası, metro ağına çok yakın ve çevre yapılardan daha iyi durumda olarak; kolay fark edilibilirlik, hızlı ulaşım, trafikten uzak durma avantajlarına sahip.

Mesai saatlerinde yaşanan trafik yoğunluğunun verdiği olumsuz algı ile müşterilerde oluşabilecek ulaşım engelleri algısının kırılması, metro ağına olan yakınlık ile rakiplerden ayrılan hızlı fiziksel erişilebilirlik üstünlüğünün ve kurum binasının çevre yapılardan daha ön plana çıktığının mesajının verilmesi.

Kurum binası dışındaki tüm binaları tek düzey renk ile belirttim. Böylece kurum binası kendi rengini çizgisel ifade ederek ilk ziyaret edilmesi gereken yapı algısına ulaştı. Metro durağı logosu ile ulaşım ağı bizzat gösterme kullanılarak vurgulandı.

    

Yorumlar

Kapat ( ESC )